O Nas

Dowiedz się więcej o naszej firmie

SAT FILM od początku swojego funkcjonowania jest w ścisłej czołówce telewizji kablowych w Polsce. Wśród setek podobnych firm należy do elitarnej grupy kilku, które stosują najnowocześniejsze technologie.

Nie znaczy to byśmy gonili za nowinkami technicznymi. Śledzimy na bieżąco sytuację. Jeżeli jakieś nowatorskie rozwiązanie sprawdzi się na polskim gruncie, idziemy natychmiast śladem firmy, która wprowadziła je jako pierwsza. W ten sposób nasi abonenci nigdy nie ponoszą najmniejszego nawet ryzyka pogorszenia jakości odbioru programów.

Mamy się czym pochwalić - wymienimy najważniejsze osiągnięcia minionego okresu. SAT FILM jako trzecia firma w Polsce (na ponad tysiąc ówcześnie istniejących) zastosował przesył sygnału telewizyjnego za pomocą światłowodów. Jest jedyna telewizją kablową wśród innych o podobnej wielkości, która posiada własne urządzenia do łączenia i pomiaru światłowodów oraz cyfrowy analizator widma telewizyjnego. Należymy do grona kilku firm, które stosują zdalne zasilanie sieci kablowej w celu wyeliminowania braków odbioru w obrębie całych budynków. Jako druga telewizja kablowa uruchomiliśmy transmisję kanału Discovery Channel. Pierwsi rozpoczęliśmy oferowanie Canal Plus Multiplex. Trudno jest w krótkim tekście opisać ogrom zmian, które zaistniały w sieci telewizji kablowej SAT FILM. Funkcjonująca w chwili obecnej multimedialna sieć zupełnie nie przypomina tej sprzed kilkunastu lat. Jest całkowicie nowa, a została wybudowana na terenie całego miasta w ciągu ostatnich kilku lat, tak sprawnie, że wielu abonentów nawet tego nie zauważyło. Należy ona do najnowocześniejszych w Europie. Jej stworzenie wymagało demontażu sprawnych jeszcze urządzeń, ponieważ postęp technologiczny jest tak wielki, że sprzęt elektroniczny starzeje się o wiele szybciej od nas. Głównym nośnikiem sygnału telewizyjnego i radiowego oraz transmisji danych są kable światłowodowe, które zastąpiły kable miedziane. Zmiana ta spowodowała znaczącą poprawę jakości odbioru oraz wyższą niezawodność sieci jako całości.

SAT FILM Sp. z o.o. i Wspólnicy Sp. komandytowa
ul. Inżynierska 11
93-569 Łódź
NIP: 727-27-34-518

Sąd Rejonowy dla Łodzi-Śródmieścia
w Łodzi
XX Wydział Krajowego Rejestru Sądowego
Łódź ul. Pomorska 37
Nr KRS 0000314914

Telewizja kablowa we Włocławku
Biuro Obsługi Abonentów
ul. Hutnicza 20
87-800 Włocławek

Krótko o Nas

Sat Film

SAT FILM od początku funkcjonowania jest w ścisłej czołówce telewizji kablowych w Polsce. Wśród setek podobnych firm należy do elitarnej grupy kilku, które stosują najnowocześniejszą technologię.

Komunikaty

03
Kwi2020

TVP HD okno otwarte

Okno otwarte kanału TVP...

15
Mar2020

Ograniczenia w obsłudze Abonentów! na dłużej

UWAGA!!!ZE WZGLĘDU NA DYNAMICZNĄ...

29
Lis2019

Roaming zmiany od 01.01.2020r

Szanowni Państwo! SAT FILM Sp....

05
Lis2019

Ostrzeżenie

Ostrzegamy osoby korzystające z...

Kontakt

 87-800 Włocławek

 ul. Hutnicza 20

 54 236 74 12

 Fax: 54 236 95 35

 biuro@satfilm.pl