Bądź na bieżąco

Zmiana warunków świadczenia usług w Roamingu

Szanowni Państwo,

SAT FILM Sp. z o.o. i Wspólnicy Sp. k. informuje, że w wyniku Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2022/612 z dnia 6 kwietnia 2022 r., z dniem 1 lipca 2022 r. nastąpi zmiana warunków świadczenia usług w Roamingu w krajach należących do Unii Europejskiej, Norwegii, Islandii oraz Lichtensteinu.

Zmiana dotyczy Cennika Taryf Europejskich, Cennika Taryf Europejskich III, Regulaminu Oferty Promocyjnej Taryf Europejskich, Regulaminu Oferty Promocyjnej Taryf Europejskich II oraz Regulaminu Oferty Promocyjnej Taryf Europejskich III i obejmuje:

 • zmianę wysokości dodatkowych opłat pobieranych w ramach Polityki Uczciwego Korzystania z roamingu w Unii Europejskiej, Norwegii, Islandii i Liechtensteinie za:
  • Połączenia głosowe wykonane – 1,24 zł za 10 minut,
  • Połączenia głosowe odebrane – 0,31 zł za 10 minut,
  • Wysłaną wiadomość SMS – 0,02 zł,
  • Wysłaną wiadomość MMS 0,11 zł za 10 wiadomości MMS,
  • Transmisję danych – 11,59 zł za 1 GB.
 • Podwyższenie ilości transmisji danych dostępnej w ramach pakietu Smartfon w Roamingu w krajach należących do Unii Europejskiej, Norwegii, Islandii oraz Liechtensteinu w Taryfie Euro Bez limitu Rozszerzona do 5,28 GB
 • Wprowadzenie usługi Blokada sieci nienaziemnych.
 • Wprowadzone zostaną zmiany w usłudze GPRS Limiter w Roamingu.

 

Pełna treść Cenników dostępna będzie na stronie www.satfilm.pl.

Uprzejmie informujemy, że zmiana Cenników wchodzi w życie z dniem 01.07.2022 r.

W związku z wprowadzonymi zmianami, na podstawie art. 61 ust. 51 ustawy Prawo telekomunikacyjne z dnia 16 lipca 2004 r., tj. z 14 września 2018 r. (tj. Dz. U. z 2018 r. poz. 1954) przysługuje Państwu prawo wypowiedzenia Umowy o świadczenie Usług ruchomych. W przypadku braku akceptacji tych zmian oświadczenie o wypowiedzeniu umowy powinno zostać złożone w formie pisemnej do dnia 1 lipca 2022 r. W razie skorzystania z tego prawa przez Abonenta, w związku z tym, że powyższe zmiany wynikają ze zmiany przepisów prawa lub powodują obniżenie cen usług telekomunikacyjnych Operatorowi będzie przysługiwać roszczenie o zwrot upustu przyznanego Abonentowi.

Jesteś zainteresowany ofertą?

Zostaw numer, oddzwonimy!

Jesteś zainteresowany ofertą?

Zostaw numer, oddzwonimy!

To pole jest wymagane
To pole jest wymagane
To pole jest wymagane