Bądź na bieżąco

Zmiany w Cennikach dotyczące usług mobilnych

Szanowni Państwo,

SAT FILM Sp. z o.o. i Wspólnicy Sp. k.  informuje, że z dniem 1 października 2022 r.  zmianie ulegają: Cennik Taryf Narodowych, Cennik Taryf Europejskich, Cennik Taryf Narodowych III oraz Cennik Taryf Europejskich III. Zmiana obejmuje:

  • obniżenie opłaty za transmisję danych na terenie kraju do 0,01 zł za każde rozpoczęte 100 kB odebranych i wysłanych danych.

Pełna treść cenników dostępna jest na stronie www.satfilm.pl.

Uprzejmie informujemy, że zmiana cenników wchodzi w życie z dniem 01.10.2022 r.

W związku z wprowadzonymi zmianami, na podstawie art. 61 ust. 51 ustawy Prawo telekomunikacyjne z dnia 16 lipca 2004 r., tj. z 14 września 2018 r. (tj. Dz. U. z 2018 r. poz. 1954) przysługuje Państwu prawo wypowiedzenia Umowy o świadczenie Usług ruchomych. W przypadku braku akceptacji tych zmian oświadczenie o wypowiedzeniu umowy powinno zostać złożone w formie pisemnej do dnia          30 września 2022 r. W razie skorzystania z tego prawa przez Abonenta, w związku z tym, że powyższe zmiany wynikają ze zmiany przepisów prawa lub powodują obniżenie cen usług telekomunikacyjnych Operatorowi będzie przysługiwać roszczenie o zwrot upustu przyznanego Abonentowi.

Jesteś zainteresowany ofertą?

Zostaw numer, oddzwonimy!

Jesteś zainteresowany ofertą?

Zostaw numer, oddzwonimy!

To pole jest wymagane
To pole jest wymagane
To pole jest wymagane